اسید استفاده ایرانی استفاده گالری تصویر های خنده دار

اسید: استفاده ایرانی استفاده گالری تصویر های خنده دار

کلی اشک ریختم، ولی هنوز آرام نشده‌ام / طارمی

وینگر تیم ملی راجع به موقعیت تک به تکی که برابر پرتغال از دست داد گفت: نمی‌دانم با چه زبانی از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کنم.  ط..

ادامه مطلب

تایید فیفا بر تابلوهای انتقادی هواداران کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرآنلاین؛ در دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و مراکش، بعضی از هواداران ایرانی تابلونوشته هایی در دست داشتند با عنوان حمایت از ورود زنان به ا..

ادامه مطلب

پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری الکویت جهت محمد انصاری

به گزارش ایسنا، محمد انصاری از آن دست بازیکنانی است که یک فصل دیگر با پرسپولیسی ها قرارداد دارد ولی با توجه به بندی که در قرارداد او وجود دارد این ب..

ادامه مطلب

چهار تیم نهایی لیگ اروپا مشخص شدند

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای دور برگشت لیگ اروپا چهار دیدار برگزار شد که در یکی از بازی ها آرسنال با نتیجه ۲ بر ۲ برابر زسکا به تساوی رسید ولی با ت..

ادامه مطلب

زمان دقیق برگزاری دومین ال‌کلاسیکو مشخص شد

به گزارش خبر ورزشی، خاویر تباس، مدیر اتحادیه فوتبال اسپانیا وقت دقیق برگزاری دومین « ال کلاسیکو» سال را در ماه مه مشخص کرد. زمان دقیق برگز..

ادامه مطلب

بی خبری قائدی از فوت احمدرضا شاکر

مهدی قائدی بازیکن جوان تیم استقلال که از تصادف مرگبار جان سالم به در برد و امروز از بیمارستان مرخص شد و در حال گذراندن دوران نقاهت است. بی..

ادامه مطلب

دربی 87 با طعم قهرمانی

اگر پرسپولیس و استقلال قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شوند، دربی 87 در قالب سوپرکاپ برگزار خواهد شد.  دربی 87 با طعم قهرمانی عبارات مهم :..

ادامه مطلب

طارمی جزو چهار بازیکن برتر غرب آسیا

به گزارش ایسنا، با وجود آنکه مهدی طارمی هر دو دیدار رفت و برگشت برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد ولی این باعث نشد تا جزو عالی ترین ها ..

ادامه مطلب